تاریخچه

شرکت حیات سبز سبحان با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر دانش اساتید بهترین دانشگاه های کشور و جوانان متخصص و متعهد، از سال 1390 پای در صنعت کشاورزی نهاد تا سهم خود را در عرصه تولید با کیفیت ملی ، کشاورزی پایدار و توسعه صادرات ایفا نماید.

در همین راستا این شرکت هم اکنون به عنوان مرکز تخصصی تولید کود های کامل NPK قادر به تولید کود معدنی NPK با درصد های متداول و نیز درصد های سفارشی کارشناسان و مصرف کنندگان محترم می باشد.

ما با محوریت پژوهش و سرلوحه قرار دادن حفظ محیط زیست و سلامت انسان ، برای اولین بار در کشور موفق به تولید کودهای کامل NPK با قابلیت استفاده در سیستم های هیدروپونیک گردیدیم و کیفیت محصولات خود را در مزارع و گلخانه های بزرگ کشور به اثبات رساندیم ، تا اولین دارنده گواهینامه جهانی حلال به خاطر تولید محصولاتی مطابق با استاندارد های سلامت جهانی باشیم.

قرار گرفتن مجموعه کودهای کلاته و مایع در سبد محصولات این شرکت ، گامی دیگر در جهت خدمت به کشاورزی این مرز و بوم بوده است.

این شرکت در راستای  تکمیل خدمات خود اقدام به تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه تجزیه آب ، خاک ، گیاه و کود و همچنین کلینیک گیاهپزشکی نمود تا از این مسیر نیز به پیشبرد کشاورزی پایدار و مصرف بهینه سم و کود و تولید محصول سالم و با کیفیت کمک نماید.